cro-radio.eu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S kojeg ste drveta pali?

5 posters

Go down

S kojeg ste drveta pali? Empty S kojeg ste drveta pali?

Postaj  Admin pon oľu 24, 2008 7:21 am

Jabuka (Ljubav)(lip 25 - srp 04, pros 23 - pros 31) - obično vitki, karizmatični, dopadljivi i atraktivni, ugodnog izgleda, rado flertuju, avanturisti, čulni, uvijek zaljubljeni, žele voljeti i biti voljeni, vjerni, nježni, vrlo širokogrudni, talenti za znanostu, žive za danas, bezbrižni filozofi sa snagom dobrog izlaganja.


Jasen (Ambicija) (svib 25 - lip 03, stud 22 - pros 01) - neobično atraktivni, raduju se životu, impulzivni, poželjni, ne mare za kritiku, ambiciozni, inteligentni, talentirani, vole se igrati sa sudbinom, mogu biti egoisti, vrlo pouzdani, vjerni ljubavnici, ponekad im mozak vlada nad srcem, ali veze shvaćaju ozbiljno.


Bukva (Kreativnost) (pros 22) -
imaju izraženo dobar ukus, zabrinuti oko svog izgleda, materijalisti, dobro organiziraju život i karijeru, ekonomični, dobre vođe, ne poduzimaju nepotrebne rizike, oštroumni, veličanstveni životni partneri, vode računa o tome da ostanu fit (dijete, sport, itd.)


Breza (Inspiracija) (lip 24)
- raduju se životu, atratktivni, elegantni, ljubazni, zadovoljni, ne vole ništa što je pretjerano, ne podnose vulgarnost, vole život u prirodi i miru, nisu pretjerano strastveni, prilično uobraženi, nedovoljno ambiciozni, znaju napraviti mirnu, opuštajuću atmosferu.


Smreka (Sigurnost) (velj 09 - velj 18, kol 14 - kol 23) - obično jako lijepi, znaju se dotjerati, vole
luksuz, dobrog zdravlja, apsolutno nisu stidljivi, pokazuju tendenciju da gledaju na druge s visine, samouvjereni, odlučni, nestrpljivi, vole utjecati na druge, imaju mnogo talenata, zdravi su i optimistični, čekaju pravu ljubav, sposbni donositi brze odluke.


Kesten (Iskrenost) (svib 15 - svib 24, stud 12 - stud 21) - izrazito lijepi, ne vole pritisak, pravedni,
raduju se životu, zainteresirani, rođeni diplomati, ali u društvu osjetljivi, često nesigurni u sebe, ponekad uobraženi, osjećaju se neshvaćenima, vole samo jednom, imaju problema u pronalaženju partnera.


Platana (Vjernost) (siječ 25 - velj 03, srp 26 - kol 04) - jaki, mišićavi, odgovorni, uzimaju sve što im život pruža, zadovoljni, optimistični, lakomi za novcem i priznanjima, mrze usamljenost, strastveni ljubavnici kojima nikada nije dosta, vjerni, uvrijedljivi, nestalni, pedantni i bezbrižni.


Brijest (Plemenitnost) (siječ 12 - siječ 24, srp 15 - srp 25) - ugodne vanjštine, odjeveni s ukusom, kažu glasno i jasno što im ne odgovara, naginju tome da ne opraštaju lako tuđe greške, veseli, vole voditi, ali ne i nekome pripadati, vjerni i iskreni partneri, vole donositi odluke za druge, plemeniti, širokogrudni s velikim smislom za humor, praktični.


Smokva (Osjećajnost) (lip 14 - lip 23, pros 12 -pros 21) - vrlo jaki, samovoljni, neovisni, ne
dozvoljavaju protivljenje ili svađu, vole život, obitelj, djecu i životinje, pravi društveni leptirići, puni humora, vole besposličarenje i dokolicu, talentirani za praktično, inteligentni.


Jelka (Misterioznost) (siječ 01 - siječ 11, srp 05 - srp 14) - puni ukusa, pošteni, obrazovani, vole sve što je lijepo, puni osjećaja, tvrdoglavi, egoistični, ali se brinu za svoje bližnje, prilično zadovoljni, talentirani, imaju puno prijatelja, ali i neprijatelja, vrlo pouzdani.


Lješnjak (Izuzetnost) (ožu 22 - ožu 31, ruj 24 - list 03) - šarmantni, skromni, puni razumijevanja, znaju ostaviti utisak, aktivni borci za socijalnu pravdu, omiljeni, osjećajni, komplicirani ljubavnici, iskreni, tolarantni partneri, posjeduju pravu predodžbu o pravičnosti.


Grm (dobar ukus) (lip 04 - lip 13, pros 02 - pros 11) - hladna ljepota, brinu se o svom izgledu i
kondiciji, dobrog ukusa, nisu egoisti, čine si život što je moguće ugodnijim, vode discipliniran život, od partnera traže priznanje i prijateljstvo, sanjaju o neobičnim ljubavnicima, rijetko su zadovoljni svojim osjećajima, ne vejruju skoro nikome, uvijek su nesigurni u svoje vlasitite odluke, vrlo savjesni.


Limun (Sumnja) (ožu 11 - ožu 20, ruj 13 - ruj 22) - ono što život donosi prihvaćaju s mukom, mrze
svađu, stres i posao, ne vole dosadu i udobnost, blagi su i popustljivi, žrtvuju se za prijatelje, posjeduju puno talenata, ali nisu dovoljno ambiciozni da ih poboljšaju, stalno jadikuju i kritiziraju, vrlo ljubomorni, ali vjerni.


Javor (Neovisnost) (trav 11 - trav 20, list 14 - list 23) - neobične osobe, izrazena moć izražavanja i originalnost, bojažljivi i rezervirani, slavoljubivi, ponosni, sigurni u sebe, željni uvijek novih iskustava, ponekad nervozni, dobrog pamćenja, lako uče, obično imaju komplicirani ljubavni život, vole utjecati na druge.


Hrast (Hrabrost) (ožu 21) - robusne prirode, jaki, neovisni, nepopustljivi, osjećajni, ne vole nikakve promjene, nogama uvijek na zemlji, drže se činjenica, jednostavno ne razmišljaju već djeluju.


Maslina (Mudrost) (ruj 23) - vole sunce, toplotu i lijepe osjećaje, razumni, puni razumijevanja, izbjegavaju agresivnost i nasilje, tolerantni, veseli, mirni, izražen osjećaj za pravdu, osjetljivi, uobraženi, nisu ljubomorni, vole čitati i biti u društvu obrazovanih ljudi.


Bor (Izuzetnost) (velj 19 - velj 28, kol 24 - ruj 02) - vole ugodno društvo, vrlo izdržljivi, znaju
kako učiniti život ugodnijim, vrlo aktivni, prirodni, dobri pratioci, brzo se zaljubljuju, ali isto tako brzo gube interes, brzo odustaju, puno eksperimentiraju dok ne nađu idealnog partnera kome vjeruju, pouzdani i praktični.


Topola (Nesigurnost) (velj 04 - velj 08, svib 01 - svib 14, kol 05 - kol 13) - djeluju vrlo dekorativno, nisu dovoljno sigurni u sebe, razumni samo kada je neophodno, potrebna im je podrška i ugpdno okruženje da bi se opustili i otvorili, vrlo izbirljivii, često sami, jako nesigurni, umjetničke prirode, dobri organizatori, naginju filozofiranju, pouzdani u svakoj situaciji, veze shvaćaju ozbiljno.


Mušmula (Čulnost) (trav 01 - trav 10, list 04 - list 13) - šarmantni, veseli, daju sve od sebe, a pri tome nisu egoisti, vole biti zapaženi, vole život, kretanje, nemir, čak i krize, istovremeno ovisni i neovisni, dobrog ukusa, umjetnici, strastveni, naglašenih osjećaja, dobri pratioci, ne predaju se.


Orah (Strast) (trav 21 - trav 30, list 24 - stud 11) - neovisni, čudni i puni kontradiktornosti, često
egoistični, agresivni, velikodušni, obrazovani, neočekivano reagiraju, spontani, neograničeno slavoljublje i ambicija, nisu fleksibilni, teški i čudni partneri, drugi ih rijetko vole, ali im se često čude, dobri stratezi, vrlo ljubomorni i strastveni, ne prave nikakve kompromise.


Žalosna vrba (Melankoličnost - čovjek vječito tugaljiv) (ožu 01 - ožu 10, ruj 03 - ruj 12) - divni, ali puni melankolije, atraktivni, vrlo duhovni, vole sve što je lijepo i ukusno, vole putovati, sanjari, neumorni, komplicirani, iskreni, na njih se može utjecati, ali je s njima teško živjeti, poželjni, dobra intuicija, pate zbog ljubavi, ali ponekad pronađu partnera koji im daje oslonac.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 93
Join date : 29.02.2008

http://www.cro-radio.eu

[Vrh] Go down

S kojeg ste drveta pali? Empty Re: S kojeg ste drveta pali?

Postaj  Amelia pon oľu 24, 2008 12:46 pm

Može pitanje? Shocked
Ja imam po jedan-dva lista od svakog drveta... ŠTA SAM JA????? confused affraid
Amelia
Amelia
junior forma

Broj postova : 22
Join date : 17.03.2008
Age : 43
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

S kojeg ste drveta pali? Empty Re: S kojeg ste drveta pali?

Postaj  dj adri uto tra 01, 2008 2:28 am

Hehehe Ame,,ne znam No
ja sam pala s kestena i ne osjecam se bas dobro scratch
dj adri
dj adri
Admin

Broj postova : 97
Join date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

S kojeg ste drveta pali? Empty Re: S kojeg ste drveta pali?

Postaj  Mini ned svi 11, 2008 8:35 am

ja sam grm lol!

Mini

Broj postova : 2
Join date : 11.05.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb-Sesvete

http://www.crospace.net

[Vrh] Go down

S kojeg ste drveta pali? Empty Re: S kojeg ste drveta pali?

Postaj  dada pon svi 19, 2008 7:45 am

Ja sam pala s jabuke..

Ame, ti se stavi izmedju pa sta ispadne lol!
dada
dada
junior forma

Broj postova : 23
Join date : 19.05.2008
Age : 64
Lokacija : Sweden

[Vrh] Go down

S kojeg ste drveta pali? Empty Re: S kojeg ste drveta pali?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.